Відбудеться З’їзд молоді Епархії святого Миколая

ОМАГА (НЕБРАСКА). — Після ентузіястичного закінчення З’їзду «Українська Молодь Христові» в Чікаґо в листопаді минулого року, зібрана молодь постановила такі з’їзди відбувати частіше та що наступний з’їзд відбудеться в червні 1985 року в Стемфорді. Щоб краще приготуватися до такого великого з’їзду, молодь Епархії Святого Отця Миколая в Чікаґо вирішила відбути Епархіяльний З’їзд ще цього року.

Заплянований З’їзд-Конференція мав би відзначи­ти століття Української Католицької Церкви в США та сорокліття смерти Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького та сорокліття вступу на митрополичий галицький престіл Блаженнішого Патріярха Йосифа.

Зокрема відслуження першої Святої Літургії для наших вірних в цій країні сто років тому дає особливу нагоду для застанови. Участь мирян в церковному житті у цьому пособоровому часі дуже важлива особливо тому, що в нашій Церкві такий великий брак священиків. Молодь, як запорука майбутньости нашої Церкви, нехай би стала активною частиною сьогодні, вносячи свої погляди і підхід, а зокрема свій запал і любов до Бога і своєї Церкви. Тому в цю підготовку включилися дуже активно Бюро Апостоляту Молоді при Епархії св. Миколая, що його директором недавно був іменований молодий священик о. Мирон Панчук.

За підготовку цього З’їзду взявся о. Іван А. Кротець з молоддю в парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Омага. Група молоді в цій парафії вже довший час працює над цією підготовкою. Вибрано комітет з’їзду, що його очолює Стефанія Болюбаш, та постановлено, що з’їзд відбудеться в днях 9-11 листопада цього року в репрезентативному готелі Рамада Інн в Омага. За мотто з’їзду молоді організатори вибрали слова Святої Літургії: «Христос посеред нас — є і буде». Загальною темою ‘ з’їзду буде поширення ідеї апостоляту молоді між молодими людьми розлогої Епархії Святого Миколая.

Про дальші інформації просимо звертатися на адресу:

CHRIST AMONG US. Ukrainian Youth Conference
Committee, 1513 Martha Street, Omaha, NE 68108 Tel.: (402)345-1552