Відбулось чергове засідання Крайової Управи УПТ-ва в США

У суботу, 12 липня 1986 p., в Нью-Йорку відбулось чергове засідання Крайової Управи Українського Патріярхального Т-ва в США. В засіданні взяли участь члени Управи із Сходу США. На початку засідання вшановано пам’ять подвижника патріярхату УКЦеркви Ярослава Стецька. Крім процедуральних точок програми, як відчитання протоколу із попереднього засідання, прийняття програми нарад і інше, багато часу присвячено формальному оформленню Т-ва. Дотепер Товариство було зареєстроване у Детройті, але зараз більшість членів управи є в околицях Нью-Йорку, Нью-Джерзі, Філядельфії і Конектикату, тому вирішено зареєструвати його тут, на Сході.

Голова і деякі члени управи подали короткі інформації і звіти з проведеної праці за останній період часу, себто від останнього засідання. При обговоренні звітів заторкнено питання відділів Українського Патріярхального Т-ва. Йдеться про те, що деякі відділи не подають інформацій про свою працю. Ці питання вирішено унормувати безпосередньо з дотичними відділами.

Ще раз порушено питання чергового з’їзду Українського Патріярхального Товариства в США, який запляновано відбути в Нью-Йорку на початку квітня 1987 р. На засіданні призначено номінаційну комісію у складі: Оксана Бережницька, Рома Гайда, Ярослав Пастушенко, Василь Никифорук і Ярослав Клим, якої завданням є підібрати членів до нової Крайової Управи. З’їзд передбачений на один день — в суботу.

Обговорено питання другої річниці смерти св.п. Патріярха Йосифа. Цього року не передбачається особливих відзначень у Римі тому треба буде зробити більший наголос на відзначення на місцях, по відділах. Голова поінформував, що Українське Патріярхальне Світове Об’єднання (УПСО) заплянувало відбути ширшу нараду у Боффало для наладнання організаційних питань після смерти голови УПСО д-ра Богдана Лончини. На засідання запрошені всі члени крайової Управи.