Свіжий номер

1(501)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

Відбулись Загальні Збори Українського Патріярхального Т-ва в Арґентіні

З грудня 1983 року відбулись Загальні Збори Українського Патріярхального Т-ва в Арґентіні. Уступаюча управа склала звіт за біжучу каденцію. На протязі звітного часу управа відбула 18 засідань, на яких обговорювано пляни праці Т-ва. Вислала 66 різних листів, а одержала 35. Члени управи писали статті на патріярхальні теми, які містили у наших газетах «Наш клич» і «Українське слово».

Управа займалась кольпортажем патріярхальних видань. Заходами Патріярхального Т-ва і Центральної Репрезентації улаштовано академію на честь Патріярха Йосифа. З доручення Патріярхального Т-ва інж. Ростислав Ільницький мав доповідь на тему «Чому ще дотепер ми не маємо патріярхату?». Доповідач назвав всі труднощі, які стояли й ще сьогодні стоять на цьому шляху.

Після вичерпання звітів та загального обміну думками вибрано управу в наступному складі: мґр Антін Хлопецький — голова, Осип Ткачук — заступник голови, Маркіян Феселович — секретар, Роман Сасик — скарбник, Ярослав Назарик, Александер Литвин, інж. Ростислав Ільницький, Петро Крижанівський і Ярослав Кропивницький — члени управи. Контрольна комісія: Роман Зінько, Яромир Феселович і Всеволод Дяків.

інж. Ростислав Ільницький

Поділитися: