Відбулись Загальні Збори Українського Патріярхального Товариства – Відділ в Рочестер, Н.-Й.

Загальні Збори Відділу відбулися в дні 29 травня ц.р. Збори відкрив голова М. Лонкевич і покликав до президії Михайла Єйну на голову і Марію Крижанівську на секретарку, що одноголосно було ухвалено присутніми. М. Крижанівська прочитала протокол з попередніх Загальних Зборів, який прийнято без змін. Звіт склав голова М. Лонкевич про діяльність Відділу за минулий період. Після звіту голови звітувала секретарка Відділу М. Крижанівська. П. М. Малинівський подав інформацію про стан каси і висланих грошей на «Патріярший Фонд». Контрольна Комісія в особах В. Колця і М. Єйни перевірила книговедення і подала пропозицію на висловлення довір’я, що було одноголосно прийнято.

Після того приступлено до вибору нової управи. З двох запропонованих списків перевибрано попередню управу без змін.

До управи ввійшли: М. Лонкевич, голова; М.Крижанівська, секретар; М. Малинівський, скарбник; В. Колцьо, М. Єйна, М. Холевчук, М. Терлецький, А. Яріш, А. Фалат, М. Лучанко, В. Семанюк — члени управи.

Контрольна Комісія: М. Єйна, В. Колцьо.

В дискусії забирало голос багато мирян. Вони питали: чому наш Патріярхальний рух пристав, чому нічого не діється? Який вислід синоду наших Владик? Як розв’язано справу з владикою Горняком?

Після дискусій М. Лонкевич подякував присутнім за перевибір. Молитвою «Боже, вислухай благання» закінчено цьогорічні Загальні Збори.

М. Лонкевич