Відійшов із поміж нас д-р Олег Снилик

Лікар-радіолог та громадський діяч, український патріот і глибокої віри християнин. Родженець Галичини, свою освіту здобув у Львові, а коли хуртовина Другої світової війни кинула родину Сниликів на захід, він закінчив свої медичні студії докторатом у 1947 році в Ерлянґені, Німеччина. В 1950 р. д-р Снилик емігрував до США, та після резидентури й медичної праці в різних шпиталях, склав докторські іспити. 1952 року, одержуючи «Ліценцію» на лікарську практику в Ілінойському штаті. Далі працюючи професійно, спеціялізувався у радіології в шпиталях Чікаґо, а в 1960 році як радіолог-інструктор в департаменті Радіології при Університеті Нортвестерн, Чікаґо.

Згодом д-р Снилик переїхав з родиною до Каліфорнії, де очолив Радіологічний Департамент Ветеранського Медичного Центру в Лос Анджелесі і там працював аж до пенсійного віку, що сталось у 1991 році.

Увесь вільний час від професійної праці посвятив родині, Богові та Україні. Він ревно займався вихованням молоді. Був засновником українського лікарського товариства УЛТП. Був головою «Українського Патріярхального Товариства» УПТ, «Товариства Св. Софії», та членом інших громадських організацій поважних імпрез та відзначень патріотичного й релігійного характеру в нашій громаді. Часто дописував для української преси, та залюбки писав емоційні поезії, а серце його до болю скиміло за долю сьогоденної У країни.

Нехай цих кілька слів залишиться коротким, але щирим спогадом про кращого Сина Української Землі!

Твої друзі, Оксана і Тарас Козбур