Відозва до бувших алюмнів Богословської академії у Львові

Ми всі прямо із запертим віддихом слідкуємо за подіями, пов’язаними з відродженням нашої Страждальної Церкви в Україні. Після 44-річного гонення наша Церква одержала право явно голосити Правди Святої Євангелії нашому народові. Щоб виконати це велетенське завдання, яке накладає на провід нашої Церкви сучасна ситуація в Україні, потрібно вишколити цілий ряд служителів Христа — Христових священиків. Потрібно конечно відновити Богословську Академію у Львові, яка була замкнена від 1944 року, а яка тепер відновляється.

Щоб цю нашу Альма Матер відновити і належно вивінувати, потрібні великі фонди. Тому ми, бувші вихованки Духовної Семінарії і Богословської Академії у Львові, духовні і ті, яким доля через різні обставини не дала змоги працювати священиками, звертаємось до наших братів, бувших студентів Богословської Академії, прийти з негайною допомогою цьому великому і Богувгодному ділу.

Звертаємось з цією просьбою за благословенням духовних Властей, особливо ж за благословенням Преосв. Владики Василя Лостена, який, з доручення Глави нашої Церкви Блаженнішого Мирослава-Івана Кардинала Любачівського, взяв на себе це відповідальне завдання — допомогти відновити ці інституції, які колись діяли в нашій Церкві, а головно серце нашої Церкви, якими були Духовна Семінарія і Богословська Академія у Львові та Духовні Семінарії інших Епархій. Бог благословить тепер нашу Церкву в Україні численними покликаннями, але наразі нема відповідного приміщення, щоб належно їх приготовити до праці у Христовому Винограднику. Вже тепер потрібна ця допомога, бо є надія, що давній будинок семінарії при Коперника 36 буде знову відданий нашій Церкві. Тож просимо допомогти нашій рідній Церкві.

Пожертви просимо слати на адресу Єпископської Канцелярії із зазначенням: «Фонд Богословської Академії»:

161 Glenbrook Road, Stamford, СТ 06902 За Комітет

о. д-р Володимир Фіголь, б. проф. Богословської Академії
о. Крилошанин Антін Кучма о. Крилошанин Богдан Смик
о. Крилошанин Любомир Мудрий д-р Василь Ленцик

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web