Відповідь кард. Владислава Рубіна на різдвяні побажання Блаженнішого Йосифа

Рим, 28.12.1981

Еміненціє, Найдостойніший Владико Кардинале!

Зі зворушенням читав я ласкавого листа Вашої Еміненції з нагоди свят Різдва Христового і Нового Року, в якому є побажання для польського народу і для мене особисто.

Ваша Еміненція знаменито охоплює ситуацію, в якій находиться під сучасну пору польський нарід та проходить він крізь які важкі досвіди й терпіння, а все те тільки тому, що він прагне основних і підставових людських прав. На жаль, правляча від літ система тих прав не визнає: надії, що наступлять зміни в тій системі, бодай частинні, показались даремними.

Ваша Еміненція знає досконало цю систему, бо й самі натерпілись багато в обороні віри і прав свого народу. Лучить нас, отже, спільне терпіння і спільна недоля. О, коби сповнилися для наших народів так влучно у Вашому листі висловлені побажання! О, щоб наші народи, вільні і незалежні, жили в мирі і приязні! Тоді і для нас прийде час радости.

Вашій Еміненції складаю найгарячіші і найкращі побажання — Новорічні і Святочні — і залучую свої вислови найглибшої шани і відданости в Господі.

Владислав Рубін

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web