Відважний крок

Відділ Патріярхального Товариства в Боффало вирішив відкрити власну радіопередачу, яка проходить тепер кожної неділі в часі від год. 1:30 до 2:30 через радіовисильню Даблю Ейч Ді на хвилях 1270 (AM). Ініціятором відкриття цієї радіопередачі є теперішній голова Патріярхального Товариства в Боффало Онуфрій Білоголовський. Початковий його плян був скромний. Обмежувався він тільки до передач у різдвяному сезоні. Згодом, однак, Управа Товариства рішилася на постійну передачу. Дотеперішні пересилання (а їх було до дня 13 лютого — вісім) пройшли з успіхом.

Засадничо радіопрограма Патріярхального Товариства присвячена патріярхальним справам. Не занедбуються, проте, й інші справи. Відзначено, наприклад, роковини державности й соборности України, роковини бою під Крутами тощо. Передаються, очевидно, й українські пісні та музика — достосовані до змісту передач.

Радіопрограма Патріярхального Товариства в Боффало базується покищо на фондах, зібраних від громадянства. Комерційних оголошень програма не має. Через те можна присвятити більше часу на основні справи.

Програму веде Ірина Лаврівська, яка має в цьому відношенні немалий досвід, бо свого часу протягом кільканадцяти років вела свою власну радіопрограму разом із своїм чоловіком, проф. Юрієм Лаврівським. й своїми актуальними коментарями помагають: проф. Зенон Саган, Оксана Бережницька, д-р Михайло Лоза. В часі різдвяних свят із святочним словом виступали — о. д-р Павло Івахів і о. прортоієрей Богдан Сенцьо. Для інших осіб, які бажали б співпрацювати з програмою, дорога до неї завжди відкрита.