Відзначено 80-річчя Юлії Вертипорох

Дня 18 квітня ц.р. громада в С.-Пітерсбурзі, Фльоріда, вшанувала пані Юлію Вертипорох з нагоди 80-річчя її життя, яка багато труду і грошей вложила для Церкви і громади.

Після Служби Божої приявні в числі 50 осіб перейшли до церковної залі на скромний сніданок. З привітами на ньому виступили о. парох Я. Федик, панове М. Копинець та інж. Дурбак, які накреслили заслуги пані Юлії Вертипорох для громади. Знову ж пані Стефанія Цегельська подала більш детальний нарис із її життя. З великою любов’ю відносилася Юлія Вертипорох до покійного Патріярха Кардинала Йосифа, якого задуми фінансово піддержувала, чого доказом є численні подяки-грамоти. Як тільки почалася акція допомоги Україні, одна з перших і одинока в С.-Пітерсбурзі зложила одну тисячу долярів а Рух, хоча сама незаможна. Минулої осені вона фізично нездорова, змогла поїхати ще до Львова, де мала можність стрінутися із Митрополитом Стернюком та священиками, для яких привезла подарунки та церковні ризи, які вона професійно сама пошила.

На Многі Літа, пані Юліє Вертипорох!

О. Ф.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web