Свіжий номер

1(501)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

Він відійшов, але назавжди є між нами!

Під таким кличем Патріярхальне Товариство в м. Гамільтоні — Канада, роздавало стяжку в 10-у річницю відходу у вічність св. п. Патріярха Йосифа. Зібрані пожертви призначено на фонд висилки журналу «Патріярхат» в Україну. Роздача стяжок і Панахиди були відправлені в церквах: св. Духа, парох о. мітр. Роман Ганкевич, св. Миколая, парох о. Степан Хміляр, та в Бурлінгтоні, в церкві св. Покрови, парох о. Р. Цурковський.

Виголошено відповідні проповіді. Спільна збірка була переслана на фонд в сумі 293 ам. долярів.

В парафії св. Духа після Панахиди відбулись поминальні сходини, на яких голова Товариства П. Копачівський виголосив коротку, але змістовну доповідь, а о. мітр. Р. Ганкевич доповнив цікавими спогадами про віддану послідовну до кінця життя діяльність Блаженнішого Патріярха Сліпого. Наводилось дещо із «Завіщання…», що пригадало присутнім про великі подвиги і незламність духа борця за Христову правду і за права Української Католицької Церкви.

Місяць вересень приніс багато споминів. Управа Товариства складає сердечну подяку отцям, як рівнож всім помічникам у кожній згаданій вище парафії за прихильність і щиру співпрацю. При спільній співпраці можна завжди мати гарний успіх! Спасибі! Нехай оці слова із завіщання: «Будьте свідками Христа в Україні і всіх країнах вашого поселення, аж до краю землі і до краю вашого земного життя!». І «патріотизм і дбання про добро своєї нації вважались все за Богом дані обов’язки» живуть завжди у нашій пам’яті та кличуть нас до стійкості! у боротьбі за правду!

Мотря Фаринич

Поділитися: