Віримо в ідейність і жертвенність української спільноти

За благословенням Блаженнішого Патріярха Йосифа Преосвященні Владики Кир Ніль і Кир Ізидор проголосили в пресі правне заіснування Корпорації «Свята Софія» в Канаді.

Сповнилося те, що було бажанням та постійною мовою українського організованого мирянства в Канаді від кількох років. Кермувала цими гарячими бажаннями та дискусіями постійна журба цього мирянства за долю Матері Церкви та журба, як її найкраще матеріяльно забезпечити на довгі століття існування, журба про її вічність, як вічний український народ. Була це теж журба за щоденні потреби Помісної Української Католицької Церкви, її Голови, як теж природня реакція на ті алярмуючі голоси «рятуйте», які доходять до нас зпоза різних кордонів.

Крайова Рада Українських Організацій за Патріярхат в Канаді з радісним серцем вітає цю ініціятиву Голови нашої Церкви Блаженнішого Патріярха Йосифа та поставу нашої Ієрархії в Канаді.

Крайова Рада одночасно щиро закликає оцим широкі лави українського мирянства в Канаді стати рам’я об рам’я біля проводу Корпорації «Свята Софія» до посиленої праці.

Цей відповідальний обов’язок в першій мірі спочиває на плечах наших Рад і Товариств Підтримки Патріярхату в терені та всіх тих організаціях, які не тільки словом, але й ділом віддано та з певною одержимістю бажають трудитися для Помісної Української Католицької Церкви та нести відповідальність за її долю. Згідно з головними заложеннями Корпорація «Свята Софія» творитиме в терені свої Представництва і тому нікого не повинно забракнути в праці цієї творчо-нервної організаційної системи.

Патріярший Фонд, а якщо хто бажає — Фонд Верховного Архиєпископа — Голови Помісної Української Католицької Церкви, став правно обґрунтованим актом в Канаді. До цих правних основ треба нашого гарячого бажання праці та бажання великого.

В 1981 році українці Канади відмічуватимуть 90-річчя українського безперервного поселення в Канаді. Хай буде нашим гаслом, що це 90-річчя Корпорація «Свята Софія» стрічатиме своїм першим мільйоном. При цьому завжди пам’ятаймо пропам’ятні слова Голови Корпорації «Свята Софія», що нам ніхто не поможе, якщо ми самі собі не допоможемо.

Крайова Рада вірить в ідейність і жертвенність Української Спільноти в Канаді.

Головна керма праці Корпорації «Свята Софія» концентрується в головному бюрі в Торонто. Адресувати так: St. Sophia, 61 Glen Edyth Drive Toronto, Ontario, M4V 2V8

Сюди треба спрямовувати всі запити відносно праці на місцях. Тут теж приймають всі пожертви, посмертні записи тощо. Звідси теж отримують заінтересовані належні посвідки для звільнення від доходового податку.

За Крайову Раду Українських Організацій за Патріярхат УКЦеркви:
Д-р Михайло Марунчак, голова
Інж. Антін Добрянський, секретар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web