Вісті з церковної громади Святої Тройці

Наша громада, яка має свій осідок у підміській місцевості Вашінґтону, в містечку Сілвер Спрінґ, у стейті Мериленд, постійно розвивається й росте.
У 1980 році тодішній митрополит філядельфійський, Владика Мирослав Любачівський, установив для нас парафію й призначив першим парохом о. Тараса Лончину. Від того часу й дотепер о. Тарас керує духовним життям нашої громади.
Ми тісно співпрацюємо з православною парафією св. Андрея у Вашінґтоні. Як правило, спільно відбуваємо в великодньому сезоні Свячене, а в різдвяному — Щедрий Вечір (голодну кутю). На імпрезах одної парафії завжди видно гостей із другої.
Три роки тому ми придбали власну площу в Сілвер Спрінґ. Якраз закінчено перебудову мешканевого будинку на площі й плянуємо там же здвигнути храм Божий, згідно з бажанням і заохотою нашого великого Покровителя, св. п. Блаженнішого Патріярха Йосифа І. Церкву плянуємо будувати дерев’яну, в гуцульському стилі. Намічено навіть дату її посвячення: в празник Святої тройці, в році 1000-ліття українського християнства, тобто 29 травня 1988 р. Передбачений кошт будови: 600 000 дол. Вже розпочато збірку на ту ціль.
Поки матимемо власну церкву, користаємо з гостинности Товариства «Свята Софія», яке дозволяє нам правити Святу Літургію в домі філії Українського Католицького Університету (придбаного Патріярхом Йосифом) кожної неділі о год. 11:00 ранку. Адреса: 2615, 30-та вул. Н.В., Вашінґтон, Д.К.20008. Телефон: 234-2330. Радо вітатимемо серед нас гостей, які відвідують Вашінґтон. Після недільної Богослужби можна там одержати полуденок. Увесь прибуток призначений на будівельний фонд нашої церкви.

Наша адреса для листування:
Holy Trinity Particular Ukrainian Catholic Church, Inc.
P.O. Box 4212, Colesville Branch,
Silver Spring, Md. 20904
Телефон o. пapoxa: 681-9108.

Парафіянин