Вітаємо Іллю Дмитрова з його 60-літтям

Вітаємо нашого провідного члена зорганізованого мирянського руху на терені Великої Брітанії, визначного громадського й політичного діяча, ред. Іллю Дмитрова, з його 60-літтям. Ми долучуємось до багатого вінка побажань, які Ювілятові склали безпосередньо і надіслали та бажаємо в кріпкому здоров’ї прожити довголіття, щоб Всевишній Господь дав можливість дальше успішно продовжувати працю на мирянському, громадському і політичному полі.

Ред. Ілля Дмитрів є головою Союзу Українців у Великій Брітанії (СУБ) і займає провідні пости на цьому терені, як активний діяч. З приводу його 60-ліття заходами управи СУБ відбулось 30 липня ц.р. святочне ювілейне відзначення, в якому взяли участь представники різних установ і організацій. Добре, що громада робить такі відзначення, бо це вияв і показчик, що громада уміє оцінити віддану громадську і політичну працю. Знаємо, що того роду праця не раз є невдячною і неналежно оціненою. Похвально, що людині дають признання ще за життя, і вона може побачити і почути, як її вклад праці оцінюється і шанується.

Ми з своєї сторони щиро бажаємо Дорогому ред. Іллі Дмитрову обильних успіхів у церковній, громадській і політичній праці.

Редакція