Вітаємо М. В. Косіва з президентським відзначенням

Редакція й адміністрація журнала почуваються до милого обов’язку щиро привітати і поґратулювати нашому співробітникові — авторові актуальних і цікавих статтей Михайлові В. Косіву з нагоди надання йому президентом України Леонідом Кучмою почесного звання «Почесний діяч мистецтв України». Про це появилась вістка в «Літературній Україні», що з’являється в Києві, за 23 березня 1995 року такого змісту:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про присвоєння М. В. Косіву почесного звання
«Заслужений діяч мистецтв України»

За значний особистий внесок у збереження і відродження національної історико-культурної та духовної спадщини народу України присвоїти почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» КОСІВУ Михайлу Васильовичу — Голові Комісії Верховної Ради України з питань культури і духовности.

м. Київ, 7 березня 1995 року
Президент України
Л. КУЧМА

 

Слід при цьому відмітити, що Михайло В. Косів — це колишній член правозахисного руху України. Зараз він — співголова Світового Християнського Конгресу УКЦеркви, депутат Верховної Ради України і голова Комісії Верховної Ради з питань культури і духовности, письменник. Приємно, що президент Леонід Кучма оцінив вагомий вклад праці нашого дорогого співробітника в журналі «Патріярхат» і провідного члена зорганізованого мирянського руху в Україні Михайла Косіва. Гратулюємо йому і бажаємо багато кріпких сил та успіхів у дальшій вагомій праці для добра, росту і розвитку Української Католицької Церкви та української держави.

Дорогий Михайле, щасти Вам Боже!

Редакція й адміністрація

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web