Вітаємо Мирослава Лабуньку з відзначенням його орденом св. Григорія Великого

З особливою приємністю вітаємо ректора Українського Вільного Університету у Мюнхені, проф. Мирослава Лабуньку, довголітнього провідного члена зорганізованого мирянського руху, члена управ УПСО і УПТ-ва в США, з високим відзначенням, Орденом св. Григорія Великого. Святіший Отець Іван-Павло II відзначив Мирослава Лабуньку за його особливі заслуги для Церкви і суспільства гідністю лицаря Ордену св. Григорія Великого у клясі світських громадян. Папська булла є видана за підписом секретаря стану Ватикану Архиєпископа Анджельо кардинала Содано, з датою 16 листопада 1997 р. і була переслана із канцелярії Конгрегації для Східних Церков до Владики Михайла Гринчишина, ЧНІ, а який у свою чергу, офіційно вручив відзначеному проф. Мирославові Лабуньці.

Орден св. Григорія Великого був установлений папою Григорієм XVI, 1831 р. у світлу пам’ять папи Григорія І Великого (нар. біля 540-604), що причинився до впливу Церкви у світі через християнізацію європейських народів, зокрема германських і англосакських і, який також докладав багато старань для розвитку та поширення культури і науки. З його часів також є відомий Григоріянський напів, який домінував у Римській Церкві й залишився до наших днів. Орден має п’ять ступенів і надається особам за особливі заслуги для Церкви і суспільства.

Ще раз вітаємо проф. Мирослава Лабуньку з його так високим відзначенням, головою Христової Церкви Папою Іваном-Павлом II та бажаємо йому дальших успіхів у праці на славу Христової Церкви, добро українського народу та розвитку української науки. Щасти Вам Боже.