Вітаємо о. крилошанина Ярослава Шуста з 50-літтям душпастирської праці

Цього літа минуло о. крилошанинові Ярославу Шустові п’ятдесят років душпастирської праці в пошані й любові до рідної Церкви та в здійснюванні патріярхальної ідеї. Парафія Пресвятої Покрови в Бріджпорті, Конектикат, якій о. крилошанин віддав тридцять років свого священослужіння, вшанувала свого настоятеля. 28 червня в приміщенні закарпатської парафії св. Івана Хрестителя, що її парохом є о. декан Елен Борсук, був головним промотором святкувань. Діловий комітет, який очолив о. Тарас Сливінський, зайнявся підготовкою і переведенням святкувань.

Отець Ювілят є випускником Богословської Академії у Львові, й від приїзду на Захід свого колишнього ректора, а тепер Патріярха Йосифа включився у змагання за Патріярхальний устрій УКЦеркви, закріплюючи цю ідею у своїй парафії. Щиру пошану Главі Української Католицької Церкви віддають і приїжджі священики під час відправ у храмі Пресвятої Покрови. Парафія кожного року вшановує день ім’янин, народин Патріярха Йосифа.

Владика Василь Лостен і сімнадцять священиків взяли участь у благодарственній архиєрейській Службі Божій. Програмою бенкету проводив о. монсіньйор Чомко. Гості і парафіяни стоячи вислухали прочитаний привіт і благословення від Патріярха Йосифа. Коли в Церкві на відправі Владика Василь говорив про покликання, то під час бенкету присвятив особливу увагу відданій праці дружинам священиків, а при тому і пані-матці Олександрі. Ювілятові склали привіти від голови Товариства Священиків св. Андрея о. мітрат Володимир Андрушків, товаришів студій і товариств.

Головну промову виголосив о. крилошанин Любомир Мудрий. Від парафії слово сказав Василь Пелещук. В мистецькій програмі виступили вихованки о. крилошанина Шуста, яких підготовила Христина Сливінська й танцювальна група під керівництвом Ірини Романів-Дмитерко. Виступив парафіяльний хор під дириґентурою п.Заяця, а мистецьке сольо виконала Марта Андрюк при фортепіяновому акомпаніяменті Марти Канінґгем. На закінчення ювілейного бенкету розповів свої спогади Ювілят о. крилошанин Ярослав Шуст, подякувавши Комітетові за улаштування ювілейного відзначення, а учасникам за участь.

З рамени Українського Патріярхального Товариства в США зложила привітання і побажання ювілятові о. Я. Шустові Рома Гайда, другий місто голова Краєвої Управи. У привітанні навела вагомі слова митрополита Шептицького. При цьому підкреслила, що правильно і конечно треба вшановувати отців духовних Української Церкви, які свої таланти віддають в службі Богові і народові.

Отже, Патріярхальне Товариство долучується до святкувань і всечеснішому Отцеві Крилошанинові Ярославові Шустові та його шановній дружині пані-матці Олександрі бажає Господньої Благодаті на довгі роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web