Вітаємо о. Петра Гардибалу з 50-літтям священства

Вітаємо о. Петра Гардибалу з його ювілеєм 50-ліття священичого служіння українському народові. Отця Петра знаємо як щирого українця, великого українського патріота, прихильника патріяршої ідеї, всеціло відданого Блаженнішому Патріярхові Йосифові Сліпому, як людину, що щедро жертвувала на цілі Товариства «Свята Софія» і журналу «Патріярхат». Його особисте життя і священиче служіння для добра українських вірних не було легким. Переслідуваний часто-густо тими, що їм український священик-патріот був сіллю в оці, він ніколи не зійшов з вибраної дороги свого життя, на яку пішов, коли приймав Святу Тайну Священства.

Можна би ще багато доброго і гарного сказати про о. Петра, про його любов до своєї Батьківщини-України, та живемо в часах, в яких не є дуже доцільним вичисляти всі добрі діла української людини. Та між нами ще живуть ті, які добре знають о. Петра, у яких він втішається великим авторитетом і признанням за його працю.

Ми є вдячні Всевишньому, що дозволив о. Петрові дочекатися цього священичого ювілею і бажаємо йому дальших обильних літ, повних Божого Благословення, кріпкого здоров’я та священичого служіння своєму народові.

Ад мультос аннос, отче ювіляте!

Редакція

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt