Вітаємо о. Василя Джиджору з його 50-річчям священства

Окружний Осередок Українського Патріярхального Товариства на Пітсбурґ та західню Пенсильвенію вітає Всечеснішого Отця Крилошанина Василя Джиджору та його Вельмишановну Дружину Антонію з нагоди його золотого ювілею священнослужіння.

Отець Крилошанин, це колишній хорунжий Української Галицької Армії (УГА), який брав активну участь у визвольних змаганнях. Середню освіту здобув у бережанській гімназії, а після цього вписується на богословські студії до Богословської Академії у Львові, які закінчив 1929 році. Цього ж року одружився з Антонією Тузяк. Згодом, 13 квітня 1930 р. був рукоположений на священика Ісповідником Віри Владикою Никитою Будкою. Перед і в час другої світової війни душпастирював на терені Підгаєччини. Після воєнної хуртовини перейшов скитальський шлях і прибув з дружиною до Америки в 1950 р. З 1954 р. проводить віддану душпастирську працю на терені західньої Пенсильвенії, а з травня 1962 р. є парохом церкви св. Юра у північній частині Пітсбурґу. Крім виконування душпастирських обов’язків, цікавиться суспільно-громадським життям українсько-руської громади. Збудував гарну церкву св. Юра. Від початку піддержує Патріярхальний рух на терені західньої Пенсильвенії та здійснював приписи й постанови Синодів Помісної УКЦеркви. В 1965 р. Блаженніший Йосиф відзначив його крилошанином.

о. Крилошанин Джиджора активно допомагає місцевому Відділові Об’єднання «Самопоміч» та новозаснованій федеральній кредитівці «Самопоміч». В 1979 році українська громада пітзбурґщини святочно відзначала 50-літній — золотий ювілей супружного життя о. крил. Василя Джиджори з дружиною Антонією. Цього, 1980 року парафіяльний комітет у співпраці із місцевими громадськими організаціями, гідно й величаво відзначили п’ятдесять ліття священства святочним бенкетом, що відбувся у престижевому готелі Віліям Пен у Пітсбурґу. Отцеві Ювілятові та його Дружині бажаємо багато Божих ласк та многих літ.

З патріярхальним привітом
За Управу: С. Тим’як — голова, А. Германський, М. Баран і П. Годованець — члени.

Долучаємось до повищих побажань і від себе бажаємо Всечеснішому Отцеві Крилошанинові Василеві Джиджорі багато всякого добра, щоби прожив ще довгі роки у кріпкому здоров’ю на славу Всевишнього Триєдиного Бога та Пречистої Діви Марії, добра нашої Помісної УКЦеркви й українського народу.

Редакція