Вітаємо Олександра й Анну Пришляк з золотим ювілеєм

Нам особливо приємно привітати голову крайової управи Українського Патріярхального Товариства в США Олександра і його дружину Анну Пришляк з їх п’ятидесятиріччям подружого життя. Це справді особлива подія у людському житті, яку все належить належно відзначити. Цю ювілейну дату, яка рівно сповнилась у неділю, 11 січня 1998 р. Солінізанти відзначили у день перед, себто у суботу, 10 січня. Святочний ювілей подружжя Пришляків розпочалось Службою Божою у намірені Ювілярів, яку відправив парох у Гартфорді о. Ігор Міджак. На Службу Божу прибуло чи мало хористів церковного хору, якого диригентом був Олександер Пришляк, і співали до Служби Божої під дириґентурою Михайла Шевчука.

Після св. Літургії у ресторані відбулось спільне прийняття, під час якого від родини, брат Петро Пришляк. привітав з ювілеєм подружжя Олександра і Анну Пришляк. Голова хору «Діброва» Зірка Рудик привітала Ювілярів Олександра і Анну. також з золотим ювілеєм привітали Степан Покора і Любомир Кінах від Клюбу сеньйорів і особисто привітав Осип Гладун. Вітали батьків дочка Іся і син Андрій. На жаль дочка Марта Пришляк-Мостович, що живе у Вашінґтоні, не могла прибути.

Хай нам, себто членам крайової управи УПТ-ва. редакції й адміністрації журнала «Патріярхат», а також управі УПСО, буде вільно долучитись до вінка ювілейних привітань для дорогих Олександра й Анни Пришляк та з приводу тієї радісної нагоди скласти наші найщиріші побажання: бажаємо багато Божих ласк, у кріпкому здоров’ю прожити ще довгі, довгі роки, щоби могли дальше успішно працювати для своєї родини, нашої Церкви й української громади.

Слід відмітити, що подружжя Пришляки є справді вийнятковим подружжям, яке своїм гармонійно прикладним життям, відданою працею для своєї сім’ї, УКЦеркви, української громади, а зокрема Українського Патріярхального Товариства, Школи Українознавства, а останньо до повищого добавилась тісна співпраця у підготовці Енциклопедії Української Діяспори. може послужити і є добрим прикладом для наслідування. Панство Пришляки заслуговують віл широкої громади на особливе признання та гратуляції за віддану творчу працю для добра української громади, української держави і Церкви на славу Божу. Ще раз щиро бажаємо нашим Ювілярам Олександрові й Анні кріпких сил, многих життя і наснаги до дальшої успішної, і так дуже потрібної корисної праці. Щасти Вам Боже!