Вітаємо український щоденник «Свобода» з сторіччям

15 вересня 1993 року сповнилось сто років існування української газети «Свобода». Це справді імпонуючий ювілей, яким може бути горда українська діяспора у Північній Америці. Це сто років служіння українській спільноті на нових поселеннях, серед чужого оточення. Це справді небуденне і унікальне явище, на як,е здобулась українська спільнота, що, опустивши рідні, поневолені землі, пішла в чужі світи здобувати кращої долі для себе і для українського народу. «Свобода» — це історія українського життя на чужині, вона ж була інформатором подій в Україні, амбасадором поневоленої України і дороговказом у тяжких обставинах української спільноти.

Ні більше, ні менше «Свобода« провела неохопно велику і вагому працю для добра і розвитку української політичної думки, української культури, українського мистецтва й українського зорганізованого життя в США, що мало чималий вплив на український народ в Україні. З приводу цієї величавої хвилини сторіччя «Свободи» в першу чергу висловлюємо щиру подяку Українському Народньому Союзові, його всім керівникам, що вони мали зрозуміння до друкованого слова і безперебійно вдержували свій пресовий орган «Свободу», ґратулюємо всім редакторам за їх віддану і жертвенну працю та бажаємо багато обильних Божих ласк, щоб український щоденник «Свобода» успішно пройшов і другу сотню років вагомої праці на благо української спільноти в США, українського народу на батьківщині-Україні. Щасти Вам Боже!

Редакція

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web