Вітаємо з ім’янинами владику Івана Прашка з Австралії

В день ім’янин вітаємо нашого дорогого духовного опікуна зорганізованого мирянського руху, Апостольського Екзарха для українців-католиків на Австралію і Нову Зеляндію, Преосвященого Владику Івана Прашка. Просимо Всевишнього Господа Бога і Пречисту Діву Марію та всі святі небесні сили, щоб нагородили нашого Владику Івана довголіттям і кріпким здоров’ям, щоб міг дальше невтомно, віддано й успішно працювати у Божому Винограднику, і щоб дальше твердо й непохитно стояв на історичних основах нашої Помісної УКЦеркви.

У ситуації наступаючих диявольських сил на нашу Церкву просимо Всевишнього, щоб всі наші владики, так як Ви, Владико, стояли за історичні права нашої Церкви та заступались за її окремішність у колі Вселенської Христової Церкви.

Ми радіємо, що завдяки Вашому великому зрозумінню сучасних проблем нашої Церкви та Вашій посвяті в австралійській вітці нашої Помісної УКЦеркви існує гармонійна співпраця і взаємовідносини між мирянами, священиками і Владикою. Боліємо, що такої гармонійности ще немає на інших теренах української діяспори. Ми свято віримо, що за вашим добрим прикладом підуть інші наші владики.

Преосвящений Владико Іване, ще і ще раз бажаємо Вам
прожити довгі літа у кріпкому здоров’ї.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>