Вітаємо Зеню і Василя Никифорука із Ювілеями

Довголітні активні члени управи відділу Українського Патріярхального Товариства у Нью-Йорку і крайової управи Зеня і Василь Никифорук відзначили ювілей 55 років свого подружного життя і Василь 80 років з дня народження.

Дочка Зені і Василя, Віра Березовська разом з братом Романом Никифорук улаштували для батьків несподіваний обід на який запросили близьких друзів і приятелів. Цей несподіваний для ювілярів — Зені і Василя, обід відбувся першого листопада 1998 р. в одному з ресторанів на долині міста у Нью-Йорку. Перед обідом о. парох Патрикій Пащак, ЧСВВ провів молитву, висловив кілька думок привіту і побажав Зені і Василеві многих літ, що відспівали присутні.

У короткому привіті Микола Галів сказав: «Якщо б не активність у громадському, а зокрема патріярхального товариства, наших ювілярів, то сьогодні мене було б не було на цьому вийнятковому і величавому обіді. Слід підкреслити, що Зеня і Василь жили не тільки для себе і своєї родини, виховавши гарних дітей дочку Віру і сина Романа за яких можуть бути горді, але вони жили з громадою і для громади, так само вони жили для Церкви і з Церквою. Для цієї праці вони віддали багато зусиль і часу, а крім цього були жертвенні на різні корисні українські церковні і громадські цілі».

Довше слово про батьків, із гумором, виголосив син Роман, також привітала з літтям батьків, дочка Віра. Окремо привітав діда і бабусю внук Адріян Березовський. Це справді була приємна і дружня атмосфера.

Дорогим ювілярам — Зені і Никифорові бажаємо прожити ще довгі, довгі роки у кріпкому здоров’ю для добра нашої громади і Церкви. З нагоди цих ювілейних святкувань Зені і Василя Никифорука на Пресовий фонд журнала «Патріярхат» зложили по 50.00 дол. Микола і Зірка Галів, Надія Пастушенко, 20.00 дол. Наталія Білоус.

Редакція