Втриматись на позиціях і не боятися труду

Товариство за Патріярхальний устрій Української Католицької Церкви
Крайова Управа

Філядельфія, 25 жовтня 1974.

Слава Ісусу Христу!

ОБІЖНИК Ч. 2.

До Вельмишановних Управ Відділів і Мужів Довір’я Товариства за Патріярхальний Устрій П. У. К. Ц.

Вельмишановні Пані і Панове!

Листопадове Послання Нашого Патріярха та висловлене в ньому признання для Мирянства — зобов’язує нас до дальшої витривалости і послідовности в нашій дії. На нас тяжить тяжкий обов’язок доказати нашим приятелям і ворогам — від Риму до Москви», що наш Патріярх не сам, що за Ним стоять Його вірні і жертвенні миряни. Приходить ще одна нагода і про це пишемо в окремому «Заклику» в справі прощі до Риму в 1975 — «святому Році».

День 21 грудня ц. р. — це 35-та річниця єпископських свячень Нашого Патріярха — це початок Його хресної дороги — ЧЕРЕЗ ТЕРНЯ ДО ЗІР. Просимо всі Відділи достойно відсвяткувати ці роковини та МАСОВО висилати листи-побажання, які на цю нагоду вже приготовляє Управа Відділу ТзПУ в Бофало.

Обов’язком Відділів є посилити акцію приєднування нових членів та уряджувати інформаційні сходини. Просимо звертатись до Крайової Управи та до більших осередків за доповідачами.

Крайова Управа не може вести успішної діяльности без запевненої фінансової бази. Просимо взяти собі до серця заклик фінансового референта — та в цей спосіб уможливити Крайовій Управі успішну діяльність в наміченій чи вже розпочатій пропагандивній та видавничій праці.

Журнал «3а Патріярхат» переходить стадію реорганізації. Це число появляється в подвійному об’ємі (жовтень-листопад). Просимо присилати матеріяли до журналу. Активна співпраця членства з редакцією є передумовою його існування і дальшого розвою. Кожний член Т-ва повинен бути не тільки передплатником але і кольпортером.

На майбутнє просимо звертатись у всіх справах технічного та адміністраційного характеру — на стару адресу до Філядельфії. Всю переписку в редакційних справах (дописі, побажання і завваги відносно змісту чи форми журналу і т.п.) просимо слати на адресу головного редактора:

Mr. Wasyl Pasiczniak
100 Franklin St.
В-2-Д-14 Morristown,
N.J. 07960
Tel: (201) 538-2899

В грудні ц. p. появиться друком книжка Покійного о. мітрата Богдана Липського п.н. «Духовість нашого обряду» (272 ст. друку, 40 ст. ілюстрацій, ціна 10 – дол.). Замовлення просимо слати на адресу редактора і видавця

Mr. Wasyl Kaczmar 193 Midland PI.
Newark, N.J. 07106

Так особа бл. п. автора як і особа редактора є запорукою вартости цієї книжки. 

Свіжий номер

2-3 (490) 2022 Обкладинка для сайту