Вияснення Редакції

У звязку з друкованим у ч. І /рік 1968/ нашого журналу матеріялу в розділі «Документи нашої доби» п.н. «Рапорт Николая, Архиєпископа Львівського і Тернопільського» Редакція має кореспонденцію від о. др. М. Соловія, в якій він стверджує, що

  1. в публікації його вислови подані односторонньо й перекручено,
  2. в публікації немає того, що говорили його співбесідники,
  3. Редакція заподіяла йому моральну кривду цією публікацією,
  4. вимагає від Редакції вияснення.

Редакція вияснює, що:

  1. вона опублікувала матеріял в такому вигляді як його одержала, без змін і поправок, зазначуючи для читачів, що «автор рапорту пояснює події із власної точки бачення».
  2. у матеріялі не було подано аргументації співбесідників о. др. М. Соловія, як також і не подав її для Редакції о. др. Мелетій Соловій.
  3. Редакція надрукувала згаданий матеріял інформативним порядком в заінтерисуванні ініціяторами, керівниками, аранжовкою, розмірами й наслідками відвідин у Львові, а не особами, які поїздки до Львова відбували, або відбувають.
  4. Коли хтось із наших читачів зрозумів ціль публікації рапорту інакше, то зрозумів її неправильно. Редакція слідкує, і розцінює факт поїздок до Львова, /а не зміст рапорту/, з аспекту єдности нашої Церкви, а не з аспекту персональних симпатій.

Свіжий номер

6 (488) 2021 6-2021-obklad.sajt