З Єпископської Канцелярії*

Слава Ісусу Христу!

28 січня 1984

До Високопреподобних і Всечесних Отців і Вірних
Епархії Святого Отця Миколая.

Всечесніші Отці і дорогі Браття і Сестри!

17 лютого ц.р. припадає 92-ліття нашого Найдостойнішого Першоєрарха Помісної Української Католицької Церкви і духовного Батька Українського Народу — Блаженнішого Патріярха і Кардинала Йосифа. В місяці лютому минає теж 21 рік, як наш Владика Владик по довголітніх тюрмах та ляґерах опинився у вільному світі. За 21 рік наш Первоієрарх при Божій помочі та великій жертвенності нашого Божого Люду побудував та прикрасив собор Святої Софії в Римі, Український Католицький Університет, відкупив та відновив церкву святих Сергія і Вакха з двором, придбав обитель для отців-студитів у Кастельґандольфо та приміщення для ряду Філій УКУ у вільному світі. Нема, дослівно, закутини в діяспорі та Рідному Краї, куди не сягала б жертвенна рука їх Блаженства.

Нав’язуючи до багатолітньої традиції мого попередника, сл. п. Преосвященного Владики Ярослава Ґабра, доручається в усіх парафіях нашої Епархії відслужити в неділю 19 лютого 1984 Святу Літургію в наміренні Найдостойнішого Соленізанта та нашої Церкви й Народу.

Доручається заохотити вірних включити у свої молитовні намірення справу приготування та духовної обнови з близьким уже 1000-літтям християнства Руси-України.

Доручається перевести в ту неділю збірку на Патріярший Фонд як дар любови для нашої Церкви та її Голови.

Заохотити вірних придбати та зберігати ювілейну стрічку їх Блаженства. Збіркові конверти та стрічки своєчасно доставить голова Патріяршого Фонду.

Допомогти вірним теж іншими способами відсвяткувати такий небуденний ювілей.

Зібрані гроші зі збірки в церкві та з продажу листівок проситься прислати до Епархіяльної Канцелярії до двох тижнів для звіту та висилки їх до їх Блаженства Патріярха Йосифа.

Бажаючи Вам особливих Божих ласк, остаюся щиро відданий слуга в Христі

+ Іннокентій, ЧСВВ, Єпископ

* Передруковано з «Церковного вісника» церкви свв. Володимира й Ольги у Чікаґо, 19 лютого 1984 р.