З єпископської канцелярії

Нижче друкуємо офіційне зарядження Владики Ярослава Ґабра в Чікаґо, що його розіслано до всіх парафій чікаґської єпархії.

Варто поставити питання: що в цій справі роблять інші наші Владики? Вони могли б собі взяти добрий приклад для наслідування, що його вже вісім років практикує Владика Ґабро. Вже час від слів, які чудово на синодальних нарадах сказав Митрополит Максим Германюк приступити до конкретних діл.

Чекаємо діл!!!

Редакція

Чікаґо, 24 вересня 1979

Слава Ісусу Христу!

Високопреподобні і Всечесні Отці,

Мої Дорогі Вірні!

У співпраці з Комітетом Громадської Дії за Патріярхат Помісної УКЦеркви та Комісії Патріяршого Фонду Епархії св. Отця Николая проголошуємо щорічні, вже восьмі, СИНОДАЛЬНІ ДНІ ПОМІСНОСТИ УКРАЇНСЬКОЇ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ в днях 20 і 21 жовтня 1979 для вшанування Архиєпископських Синодів нашої Церкви, змагань за завершення нашої церковної структури Патріярхатом на чолі з її Головою Блаженнішим Отцем Йосифом та остаточного затвердження Патріярхату Вселенським Архиєреєм Іваном Павлом ІІ-им.

Цього року особливо святкуватимемо небувалий ювілей 40-ліття Хіротонії нашого Голови Церкви, Блаженнішого Отця Йосифа та ювілей 10-ліття IV-гo Архиєпископського Синоду Помісної УКЦеркви в часі посвячення Собору Святої Софії в Римі.

Святкування проходять під гаслом: «3а Єдність Церкви і Народу, за Патріярхат»!

1. Доручається в усіх парафіях нашої Епархії св. Отця Николая в неділю, 21 жовтня 1979 відслужити св. Літургію в наміренні нашої Церкви, Народу та нашого Ювілята, Блаженнішого Отця Йосифа;

2. Доручається в усіх парафіях Епархії св. Отця Николая перевести в неділю, 21 жовтня 1979 збірку на Патріярший Фонд на потреби нашої Помісної УКЦеркви до рук Її Голови Блаженнішого Отця Йосифа;

3. Проситься допомогти в поширенні біля наших церков пропам’ятних стрічок або жетонів виданих Епархіяльним Патріяршим Фондом, з розпродажі яких ввесь прибуток призначений на потреби нашої Церкви.

Заохочується наших вірних теж іншими способами вшанувати ці небувалі роковини і разом зі своїми душпастирями в молитовному з’єднанні з нашим Блаженнішим Отцем Йосифом теж і своїми пожертвами причинитися до розбудови великого діла — Патріярхату нашої Рідної Церкви!

Щиро відданий в Христі Господі

+ЯРОСЛАВ
Єпископ

Передруковуємо за «Новою Зорею»
1 вересня 1979

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

6 (476) 2019 2019-6-obkladweb