Свіжий номер

2(502)2024

Час ставати сильнішими

Стати автором

З’їзд «Українська Молодь Христові»

Восени 1982 року заходами Чікаґського Деканату Епархії св. о. Миколая створено Комітет Молоді для відзначення 50-ліття З’їзду «Українська Молодь Христові» у Львові 1933, 50-ліття Великого Голоду на Україні та тисячоліття християнства на Україні.

Під вмілим проводом Владики Іннокентія Лотоцького отці із чотирьох найбільших українських католицьких парафій з великим ентузіязмом прийняли такий задум до практичного здійснення. Покликано спеціяльний комітет представників усіх парафій та організацій молоді міста Чікаґо, що має активно зайнятися організацією цієї великої події.

Після численних засідань Комітет оформив підготовчі пляни цього З’їзду. З’їзд під гаслом «Українська Молодь Христові» відбудеться 11, 12 і 13 листопада цього року в готелі «Бест Вестерн» в Чікаґо. В програмі візьмуть участь одиниці, відомі з їхньої духовної і академічної діяльности на церковному відтинку.

З’їзд «Українська Молодь Христові» має на меті згуртувати молодих віруючих українців для взаємного пізнання, для відзначення історичних дат, а особливо для збагачення духовного життя учасників напередодні тисячолітнього ювілею Християнства на Україні. Цей З’їзд матиме характер духовний та підкреслюватиме молитву особисту і спільну, як джерело ефектовної християнської дії в модерному світі. Рівно ж підкреслюватиметься товариську сторінку: програма включатиме розвагові зайняття, неформальні зустрічі та святочний бенкет і забаву. Незабаром появлятимуться афіші з точнішими даними по всіх парафіях. Заохочуємо всіх до участи.

Поділитися:

Популярні статті