З листів до редакції

Редакція журнала одержувала й одержує листи від своїх читачів
з признанням за ведену працю. Дотепер ми їх не поміщували на сторінках журнала.
Але є побажання, щоб уривки з таких листів друкувати.
В міру наших спроможностей будемо це робити.

Редінґ — Па. США. 11 січня 1983 р.

«… Пересилаю $20. $12. — на передплату та $8. — на пресовий фонд нашого одинокого цінного «Патріярхату». Подивляю всіх Вас за витривалість, сильну віру у правду нашої цілі та любов до своєї рідної Церкви…»

о. В. Стебельський

Вінніпег — Канада, 8 січня 1983 р.

«… Надсилаю чек на $22.-, з чого $12. на річну передплату, а $10. на пресовий фонд.

Щиро дякую за цінний журнал. Подивляю Вашу працю, жертвенність та витривалість. Шкода, що так мало в нас таких відданих людей. Хай сила Божа і дальше держить Вас і дасть змогу безустанно боротись за справедливість для нашої Помісної Церкви і Глави її, їх Блаженства Патріярха Йосифа…»

Зиновій Круцько

Ст. Кетринс — Канада, 2 січня 1983 р.

«…Петро Кебало і Микола Лужба приєднали 13 нових передплатників для журнала «Патріярхат». (Крім цього перевели збірку на пресовий фонд, імена яких містимо на іншому місці)… Веселих свят Різдва Христового та багато успіхів у новому 1983 р. Щасти Вам Боже»

Микола Лужба

ВІД АДМІНІСТРАЦІЇ:

Дорогі кольпортери журнала «Патріярхат»! Просимо чим скоріше розчислитись з Адміністрацією із збіркових лист, що були вислані для переведення Коляди на пресовий фонд журнала «Патріярхат». За зрозуміння і прислугу щиро дякуємо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web