З Митрополичої канцелярії

У зв’язку із вісімдесятп’ятьріччям з дня народин та шістдесятліттям єрейських свячень їх Блаженства, Блаженнішого Первоієрарха Помісної Церкви Кир Йосифа Кардинала Сліпого, по всіх церквах Філядельфійської Архиєпархії, в неділю призначену дотичним отцем парохом, буде переведена збірка, т. зв. «Дар Любови». Заохочуємо всіх вірних нашої Архиєпархії до великодушности, і жертвенности, щоб ціла наша Архиєпархія могла скласти їх Блаженству в лютому, 1977 року, в день вісімдесятих уродин, гідний дар. Пожертви проситься складати на руки отців парохів або пересилати на адресу Консисторії Філядельфійської Архиєпархії:

Joseph Card. Slipyj
Fund 815 North Franklin Street
Philadelphia, Pa. 19123.

Замітка Редактора: Читаєш і сам собі не віриш. Недавно Кир Василь пописувався злосливими листами до Голови ПУКЦеркви, а тут нагло заклик «Скласти гідний дар! — Первоієрархові». Нагадується американська гра «йо-йо».. вгору — в долину. А вже Голови, чи Верховного Архиєпископа: в ПУКЦеркві, для Кир Лостена таки немає. Кир Василеві пригадуємо, що не у всіх можна все за гроші купити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>