З століттям вітаємо Михайла Шипулу

Діти Солінізанта Михайла Шипули, з нагоди народин надіслали до редакції княжу пожертву на журнал «Патріярхат» у висоті одної тисячі долярів, а разом з тим привітання наступного змісту:

З нагоди сотих народин, які сповнились 4 січня 1998 дорогому татові, дідусеві і прадідусеві багато кріпкого здоров’я, Божих ласк і сили щиро бажають: Александер, Ярослава і Стефанія — діти; Борис Андрій, Марко Роман і Рома Мотря — внуки; Катерина Лариса, Григорій Лука і Захарій Данило — правнуки.

З особливою приємністю Редакція долучується до родинного вінка привітань і побажань для Вельмишановного і Дорогого Солінізанта Михайла Шипули з нагоди його сотих народин, що йому від щирого серця висловили його діти, внуки і правнуки.

Дорогий Ювіляр Михайло Шипула за Божим благословенням прожив гарне і довге життя, яке заповнив багатим змістом, відданою з посвятою працею для сім’ї, давши їм дбайливе родинне виховання, освіту, прищепивши любов до українського народу й України та сильне прив’язання до Української Католицької Церкви. Звичайно приходилось це все сповняти не легко.

Сьогодні Михайло Шипула може гордо дивитись на пройдений шлях, залишивши по своїй праці вагомі сліди, будучи активним у громадському і релігійно-церковному житті. Не менш має право бути гордим за своїх дітей і внуків, які займають важливі громадсько-наукові позиції. Тут можна б назвати д-ра Бориса Ґудзяка, який закінчив богословські студії і віддано працює в Україні, як проректор Львівської Богословської Академії. Це тут тільки натяк, а таких прикладів можна б навести значно більше.

Вітаючи Вельмишановного і Дорогого Михайла Шипулу з його ювілеєм, століття народин, бажаємо йому багато Божих ласк, довгого життя у кріпкому здоров’ю, щасті і радості, дальше жити на славу Божу, добро нашої Церкви й українського народу.

На многі літа…

П. С. Родині Ювіляра Михайла Шипули складаємо невимовну щиру подяку за княжий дар (1,000.00 дол. на журнал «Патріярхат»).

Редакція