Загальна українська католицька проща до Риму з нагоди святого ювілею 1975 року

(УПБ) — З’їзд українських паломників у Святому ювілейному 1975 році призначений на дні від 10-го до 20-го липня 1975 р., як уже було своєчасно заряджено й повідомлено владик, пресу й вірних. Проща відбувається в узгідненні з римським Секретаріятом прощ.

В суботу, 12 липня, о год. 9-ій вранці, у празник св. верховних апостолів Петра й Павла, буде відправлена торжественна соборна архиєрейська Божественна Літургія в сослуженні архиєреїв і єреїв при замовленому вже тепер головному престолі (Конфессії) над гробом св. ап. Петра в базиліці св. Петра.

В неділю, 13 липня, по полудні від год. 17-ої до 19-ої відбудеться загально-український концерт в «Авдиторії палати Пія XII» (яку вже заплачено) при вулиці Кончіляціоне, 4.

Авдієнція у Святішого Отця та докладна програма концерту будуть оголошені своєчасно. До програми входитимуть зголошені українські мистецькі сили у вільному світі.

Диригенти й директори хорів і ансамблів мають подати свої точки до програми найдальше до 15 лютого 1975 р.

Кошти зв’язані з приїздом, виступом і побутом у Римі ансамблів і солістів перебирають на себе керівники поодиноких мистецьких одиниць.

Організатори прощі не можуть заниматися окремими влаштуваннями спеціяльних концертів для хорів, солістів чи мистецьких ансамблів.

До жодних мистецьких одиниць не розсилається окремих запрошень. Це повідомлення рівночасне із запрошенням для всіх.

Прохається всіх владик, священиків, адміністраторів хорів, солістів, мистецьких ансамблів і поодиноких організаторів групових паломництв зголосити докладну дату й годину приїзду, час побуту й виїзду з Риму найдальше до 15 лютого 1975 р.

Пересічні кошти одноденного побуту в Римі за нічліг і сніданок виноситимуть 8 ам. дол.; за повне удержання — 12 ам. дол. Завдаток на побут слід заплатити рівно ж до 15 лютого 1975 р.

Головним відповідальним за організацію Загальної української католицької прощі до Риму з нагоди Святого ювілейного 1975 року є о. д-р Іван Дацько. До нього слід звертатися за всіми інформаціями на слідуючу адресу:

Rev. Dr. Ivan Dacko 00166 Roma, Italia

З Патріяршої канцелярії Блаженнішого Кир Йосифа

Свіжий номер

2-3 (490) 2022 Обкладинка для сайту