Закінчили туземну мандрівку

До наших незаперечних і болючих втрат слід зарахувати і відмітити смерть в Едмонтоні (Канада) Владики Ніля Саварина, ЧСВВ, який помер на другий день Різдвяних свят, 8 січня 1986 року на 81 році життя. У цій згадці належить тільки відзначити, що у гроні наших владик Владика Ніль Саварин належав до тих наших владик, що від самого початку до кінця ввесь час підтримував всі почини й ідеї св.п. Патріярха Йосифа. Владика Ніль Саварин мав не тільки зрозуміння до тих питань, що їх висував Блаженніший Патріярх Йосиф, але їх активно піддержував і здійснював. Про життєвий шлях Владики Ніля Саварина, та похорони подамо в наступному числі журнала.

* * *

На третій день свят Різдва Христового, 9 січня 1986 р. помер у Нью-Йорку о. Севастіян-Степан Шевчук, ЧСВВ, довголітній душпастир церкви св. Юра, при сьомій вулиці. Отець Шевчук був надзвичайно скромним, відданим і працьовитим душпастирем. Про його життєвий шлях і похорон подамо пізніше.

* * *

23 грудня 1985 р. померла Олександра Куницька, яка була від самого початку постання відділу Українського Патріярхального Товариства в Нью-Йорку його членом та довголітнім членом управи відділу. Про її тернистий і нелегкий життєвий шлях згадаємо у наступному числі нашого журнала.

Свіжий номер

5 (492) 2022 OBKLADYNKA_sajt