Занесім наші молитви за видужання Святішого Отця Івана Павла ІІ

Болюча вістка, що в середу, 13 травня 1981 p., терорист Мегмет Алі Аджа поранив Папу Івана Павла II, в одній хвилині облетіла цілий світ і сколихнула людські серця. З радіоприймачів, телевізійних екранів, телефонних сполучень та інших засобів комунікації безперервно подавались повідомлення — терорист пострілами смертельно ранив Папу Івана Павла II під час його щотижневої авдієнції на площі св. Петра, в яких завжди бере участь понад десять тисяч паломників. Ця болючо-трагічна звістка сколихнула цілим світом і викликала загальне співчуття серед всього людства, не зважаючи, хто якого віровизнання, раси чи походження. Тут ішлось про загально милолюблену людину, яка не тільки на словах, але й на ділі змагала до спокою і миру серед народів у світі — Папу Івана Павла II.

Папа Іван Павло II — це виняткова людина на престолі св. ап. Петра, а для нас, українців, має ще окреме пов’язання і почуття, бо папа — слов’янин і споріднений з українцями. За свого короткого понтифікату Папа Іван Павло II вніс дещо відмінного, більш теплого й коректного відношення до нашої Церкви по той і цей бік залізної заслони.

В цю ж саму хвилину, коли болючо-трагічна вістка дійшла до відома всього людства, спонтанно з мільйонів людських сердець понеслись довгими і нескінченними симфоніями молитви до Всевишнього Господа Бога, у стіп Пречистої Діви Марії й усіх небесних сил за збереження життя милої людини, Вселенського Архиєрея Івана Павла II. Ось ці щирі молитви були облиті чистими рясними сльозами. Мабуть, історія людства й історія Христової Церкви ще не занотувала на своїх сторінках такого спонтанного і щирого загальноохоплюючого співчуття, як це сталось по відношенні до Папи Івана Павла II. Вже самий цей колосальний вияв співчуття викликав у кожної людини велике зворушення.

Наші благальні, щирі молитви вислухав Всевишній Господь і залишив нам усім милолюблену людину — Вселенського Архиєрея Івана Павла II при житті, щоби він продовжував душпастирську працю та ніс в народ Божу благовість.

Переслідували невинно й Христа, що з любови до нас був розп’ятий, переслідували Христових послідовників — апостолів, переслідували перших християн і переслідують за віру в Христа ще й сьогодні, але диявольські сили не переможуть Христової Церкви та послідовників Христа. Молімось за повне видужання Папи-слов’янина Івана Павла II.

Господи Боже і Пречиста Діво Маріє, прийміть і вислухайте наших щирих молитов.