Започатковуємо Постійний Патріярший Фонд!

«Нехай іде Український Католицький Університет у мандрівку століть… на добро і велич України…» — це слова під час врочистостей основання У. К. У.

Майбутнє цього Українського Католицького Університету, Собору Святої Софії і багатьох інших надбань нашого Патріярха, в Римі і на інших поселеннях, дослівно в наших руках! Від нас залежить їх дальший розвій і праця — або занепад.

Від нас і від нашої постійно-послідовної жертвенности залежатиме, чи зерно засіяне нашим Патріярхом буде рости і розвиватися на Славу Божу, Української Католицької Церкви і Народу!

і тому, коли в цьому 1977-му році, в році ювілейних святкувань 85-ліття життя і 60-ліття священства їх Блаженства Йосифа, Ісповідника Віри, Виховника, Пробудителя Української Католицької Церкви в діяспорі і першого нашого Патріярха — ми віддаємо Йому поклін за довгу хресну дорогу, пройдену ним за нас і для нас — зложім Йому подяку!

Зложім Йому подяку за все це, що Він, як люблячий Батько, придбав для нас всіх.

Зложім Йому подяку забезпечуючи майбутнє і розвій Його надбань, щедрими пожертвами на Патріярший Фонд — Фундацію.

Кожній сотик вложений у ці надбання, це наш вклад у краще майбутнє наших дітей і внуків!

Нехай много-мільйоновий Постійний Патріярший Фонд, з якого відсотків можна буде удержати і забезпечити діяльність наших патріярших інституцій і посілостей в Римі і в діяспорі, стане нашою метою до осягнення в цьому Ювілейному 1977-му Році!

За Товариство «Свята Софія» і Комісію Патріяршого Фонду:

Отець д-р Іван Хома, о. д-р Любомир Гузар, о. мітрат Володимир Андрушків, о. мітрат Володимир Білинський, о. Антін Кучма, о. крилошанин Ярослав Шуст, Мати д-р Марія Должицька ЧСВВ, Віктор Балабан — Гюстон, Теодор Балко — Гартфорд, Микола Барусевич — Кергонксон, Оксана Бережницька — Бофало, Михайло Бойко — Орендж, Андрій Бук — Гантер, Роман Вергун — Рочестер, Ярослав Воєвідка — Нью-Йорк, Петро Войтович — Балтімор, Степан Ворох — Ньюарк, Богдан Гіка — Гюстон, Еген Ґіль — Вашінґтон, Зиновій Ґіль — Трентон, Степан Кікта — Клівлянд, Ярослав Кривяк — Клівлянд, Дарія Кузик — Трентон, Лідія Лемішка — Балтімор, Богдан Лончина — Дітройт, Ярослав Миндюк — Ірвінґтон, Романа Навроцька — Філядельфія, Мирослав Навроцький — Філядельфія, Роман Осінчук — Нью-Йорк, Василь Пасічняк — Морріставн, Леонід Рудницький — Філядельфія, Андрій Снилик — Льос Анджелєс, Юрій Старосольський — Вашінґтон, Сидір Тимяк — Пітсбурґ, Ахіль Хрегітовський — Чікаґо, Микола Ценко — Філядельфія, Тетяна Цісик — Філядельфія, Ігор Шуст — Філядельфія, Степан Шипилявий — Бофало.