Завваження до статті про життя Мирянського Руху в Каліфорнії

Редакція одержала листа від о. Августина Породка з Голлівуду в справі неточної інформації, що була поміщена в журналі за липень-серпень 1979 р. в статті «3 життя мирянського руху Патріярхального Товариства на переломі 1978-79 років у Каліфорнії» за підписом К. Г. о. А. Породко пише, що під час доповіді о. П. Стецюка ніхто до о. А. Породка не ставив питання, але в статті вийшло, що не тільки ставив, але була на запитання відповідь. Було поставлене питання о. П. Стецюкові чи поминати під час Служби Божої Патріярха було б кононічним промахом чи літургічною незгідністю, на яке дав відповідь запитаний, приписано о. Породкові. Автор листа цей факт заперечує і його підтверджує записом з магнетофонної стрічки.

Немаємо можливості цієї справи досліджувати, тому не можемо займати в цьому жадного становища. Сподіємося, що дописувач мабуть дещо переочив і вийшла певна неув’язка. Віримо, що цим дописувач не хотів діткнути о. А. Породка. Перепрошуємо о. А. Породка за недогляд, а рівночасно просимо дописувачів бути більш обережними й докладними у цитуванні, чи наведенні слів.

Редакція

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>