Збірщики на Патріярший Фонд (Відділ Гемпстед, Н.-Й.)

Як кожного року, так і цього року Відділ зорганізував «Коляду» на Патріярший Фонд. Не зважаючи на несприятливу погоду, люди доброї волі — члени нашого Товариства, не жаліючи труду й часу, ходили з традиційною нашою колядою, щоб опісля зібрані датки жертводавців передати на таку преважливу справу для нас всіх в теперішній час, що нею є розбудова та фінансове забезпечення патріярших надбань.

З приємністю зазначуємо, що дотепер наш Відділ, хоч невеликий, переслав на згаданий Фонд майже $20,000, зібраних саме з «Коляди» та Великодніх базарів, що з них увесь дохід теж призначуємо на ту ж ціль.

Сподіваємось, що при Божій помочі й надалі старатимемось допомагати своєю працею й жертвами справі нашого Патріярхату й віримо, що імена тих парафіян, що їх немає в теперішніх списках, будуть в наступних роках, бо справа Патріярхату Української Католицької Церкви, бо це Божа справа, але вона є для добра людей і тому потребує людської допомоги.

Цьогорічна «Коляда» дала суму $1,834,22 і цю суму переслано до Т-ва «Св. Софія» у Філядельфії з оригінальними збірковими листами, а копії лист переслано до Патріяршої Канцелярії в Римі.

Внизу подаємо список жертводавців з висловами подяки за зложені датки й при тім складаємо подяку колядникам-членам Відділу, що колядували, а саме: Іванна Солтис, Марія Жеграй, Юлія Захарія, Ольга Курчак, Володимир Шпачинський та Микола Курчак.

Микола Курчак