Згадаймо бл. п. Василя Грицина

13 серпня 1987 р. відійшов від нас у блаженну вічність
Патріярхальний діяч, бл.п. ВАСИЛЬ ГРИЦИН.

Покійний народився 13 січня 1921 р. у селі Гаї Вижні, пов. Дрогобич. Від наймолодших літ присвятив своє життя для праці в користь свого народу і ним надто улюбленої нашої страдницької святої Церкви.

З початком 50-тих років переселився до Канади і мешкав аж до самої смерти у Монтреалі. На новому місці поселення продовжував далі працювати для справи найдорожчого йому народу і своєї рідної, для його душі ніколи незмінної, Церкви. Покійний Василь залишив багато своїх приятелів, що працювали разом із ним і співподіляли його ідейні спрямування.

І так п. М. Називальський був одним із найближчих його друзів. Він і став виконавцем скромного заповіту свого друга Василя. Покійний Василь Грицин у годині його смерти передав руками свого друга Михайла Називальського свою особисту пожертву на патріярші установи в Римі в сумі $1,025.00, які вже відіслано до Риму для диспозиції нашого, Богом Вибраного, Патріярха. Очевидно, що на тризні друзі й родина, що відзначали незабутню пам’ять покійного Василя, склали ще додаткові пожертви: на «Патріярхат» — $192.00, на фонд Оборони України — $190.00, на Комісію оборони українського імени — $50.00 і на пресовий фонд «Гомону України» — $525.00.

Хай Преласкавий Господь винагородить його шляхетну душу, а пам’ять про нього нехай залишиться повік між нами.

Б. К.