Зустріч Патріярха Йосипа з Святішим Отцем Іваном Павлом ІІ

На титульній сторінці ми подали світлину з зустрічі Патріярха Йосифа з Папою Іваном Павлом II, що відбулася в неділю, 24 жовтня ц.р. в Папській Малій Семінарії, яка знаходиться біля Українського Католицького Університету і собору Св. Софії у Римі. В цей час Папа Іван Павло II відвідував вірних церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці. Парафія, яка начисляє біля 2,500 родин, не має ще своєї парафіяльної церкви. Парафія є в сусідстві з згаданою Малою Папською Семінарією, УКУ і Св. Софією. Отже, зустріч Папи Івана Павла II відбулась у приміщеннях Папської Малої Семінарії.

На цю святочну зустріч з папою прибули українські студенти УКУ, малої семінарії, багато українських священиків і монахині. Також на це торжество прибув Патріярх Йосиф, який перед початком Літургії привітав Святішого Отця Івана Павла II. Під час проповіді, промовляючи, папа звернувся такими словами у сторону Патріярха Йосифа: «Для усіх нас є дуже великою шаною присутність Блаженнішого Кардинала Йосифа Сліпого, що нас гостить у цьому домі, ми дуже вдячні за цю гостинність Вашого Блаженства». Це звернення папи присутні приняли оплесками.

Папа Іван Павло II також привітав українських Отців-Селезіян, які відають Папською Малою Семінарією, українських священиків та Сестер-Василіянок і Служебниць.

По торжественній Службі Божій Папа Іван Павло II зустрівся в каплиці малої семінарії з ливанськими студентами й українською громадою. До речі, ливанські студенти належать до Церкви східнього обряду маронітів. Учні Малої Семінарії привітали папу піснею — «Вітай між нами». Папа висловив слова подяки українським семінаристам та звернувся з закликом та надією, що українські семінаристи причиняться до світлої майбутньости Української Католицької Церкви.

З приводу тієї несподіваної зустрічі з папою семінаристи вручили Папі Іванові Павлові II скромні символічні подарунки: різьблений хрест і різьблену тарілку. На прощання з Папою Іваном Павлом II семінаристи і всі присутні отці сестри-монахині заспівали «Многая літа». Це була справді приємна і незабутня зустріч з вселенським архиєреєм, Святішим Отцем Іваном Павлом II.

Свіжий номер

2 (477) 2020 2-2020-internet-web