Звернення Українського Патріярхального Світового Об’єднання

Українські миряни!

В сорокову річницю формальної ліквідації Української Католицької Церкви на рідних землях Українське Патріярхальне Світове Об’єднання (УПСО) проголошує місяць березень 1986 року – місяцем молитов за мучеників та ісповідників віри переслідуваної Церкви в Україні і початком акції в обороні Йосифа Терелі, борця за права Української Католицької Церкви.

У зв’язку з цим закликаємо:

  1. В місяці березні 1986 р. спільними молитвами на поминальних Богослуженнях вшанувати пам’ять героїв-мучеників, які своє життя віддали за вірність Христовій Церкві. Організуйте свою громаду та гостей-чужинців до масової участи в Богослуженнях за Українську Католицьку Церкву та в одноденному пості — згідно із зарядженнями нашої ієрархії та місцевих душпастирів.
  2. На зовнішньому відтинку поставмо перед трибуналом публічної опінії світу справу постійного переслідування нашої Церкви та нищення Божих храмів на Україні. Зверніться до визначніших одиниць вашої країни та місцевої громади з відповідними інформаціями-літературою, щоб таким чином впливати на формування публічної опінії та зворушити сумління громади вільного світу.
  3. Станьмо в обороні безстрашного борця за права Української Католицької Церкви — Йосифа Терелі. В своїх контактах вказуйте на переслідування Йосифа Терелі, які поможуть вам яскраво представити облуду та диявольські методи безбожного комунізму.

УПСО приготовляє відповідну літературу, що буде вислана до єпископів Вселенської Католицької Церкви, до проводів інших християнських віровизнань, до урядів держав і чільних людей у всіх прошарках суспільства, як також до представників народів в Об’єднаних Націях, «Амнесті Інтернейшенел», до видатних осіб в академічному світі, до преси, радіо, телевізії тощо.

Закликаємо всіх людей доброї волі включитися в цю акцію!

З християнським привітом!

Президія УПСО