Пан Василь Никифорук народжений 1918 р. в Городенці. До США приїхав по Другій світовій війні, замешкав у Нью-Йорку й працював як менеджер-завідувач кількох найбільших готелів. Його дружина Зеновія померла 10 років тому. Пан Василь має сина Романа і дочку Віру Березовську, двох онуків та численну родину в США, Канаді й Україні, з якою підтримує зв’язки. Василь Никифорук від самого початку був і є дуже активним у громадських, церковних, культурних, наукових і патріотичних організаціях міста Нью-Йорка, Америки загалом та України. Особливу свою увагу й працю присвятив Патріархальному рухові як довголітній член Управи відділу в Нью-Йорку, Краєвої Управи УПТ-ва США, де виконував обов’язки секретаря, фінансового референта, заступника голови і екзекутивного директора; був також в. о. голови Краєвої Управи, членом редакції та довголітнім адміністратором журналу «Патріярхат». Пан Василь постійно підтримує зв’язок із рідною Городенщиною, часто їздив туди, свого часу видавав реґіональний журнал «Городенщина». Він ніколи не відмовлявся від пропонованих йому обов’язків і виконував їх точно, чесно та з великою відповідальністю та вимагав того від інших. Василь Никифорук, його дружина Зеновія і вся родина багато жертвували на різні добродійні, церковно-релігійні, наукові, мистецько-культурні цілі, особливо на Патріарший фонд «Свята Софія», духовні семінарії, Український Католицький Університет — Українську Католицьку Освітню Фундацію, Патріарший собор у Києві та інші. За свою велику й жертвенну працю він ніколи не вимагав жодної винагороди та часто покривав кошти, пов’язані зі своєю «українською» активністю, з власної кишені.
У тих людей, які мали нагоду ближче пізнати ювіляра, він заслужив належну пошану та визнання.
Олександр Пришляк
Від редакції журналу «Патріярхат»
«Пийте сиру воду», — традиційна відповідь пана Василя Никифорука на питання, яке, мабуть, йому ставлять не раз, а саме: «Як Вам вдається залишатися настільки життєво активним в такому віці?». Сира вода, судячи з усього, таки робить свою справу, але секрет в іншому: весь час, який зазвичай використовують на хворіння, пан Василь заздалегідь розплановує на різного роду громадські справи.
Отож зичимо Вам, пане Василю, доброго здоров’я насамперед із думкою про ще не реалізовані Вами плани й піднімаємо за Ваше здоров’я повен келих сирої води.